Dziś a jutroTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi szukaj 
Polska2019.10.11 18:44

Walkower?

   
 
Jeśli myślę to działam,bo bierność jest przyzwoleniem na szerzenie się niegodziwości
 

Walkower?

Przyglądając się szeregu zachętom, czy decyzjom  rezygnacji z udziału w wyborach pozwólmy sobie na kalkulację. Jeśli frekwencja będzie niska,  żadne z ugrupowań nie będzie miało  wysokiej wygranej. Jednakże Sejm ma być reprezentacją całego społeczeństwa. Dlatego istotna jest proporcja frekwencji do ilości oddanych na daną partię głosów. Początkowo też wydawało mi się, że zasadne są argumenty o bojkocie. Z tym, że nie padała żadna, zupełnie żadna alternatywa dalszego działania.  Konsekwencja do przewidzenia – stale ci sami rządzą jak chcą. W obu partiach elektoraty są subordynowane korupcyjną formą zatrudniania rodzin, pociotków, zamydlone oczy +++.

Konfederacja przy ogromie jej minusów, a podstawowym jest gwiazdorstwo dowódców, dostając się do Sejmu dałaby się poznać z konkretnego działania. Glosujący na nią musieliby usilnie zaangażować się we współpracę z ich biurami poselskimi.  Powód – startowałeś Pan z  okręgu X, oto pilna  sprawa do załatwienia. Głosującym na Konfederację potrzebna byłaby platforma internetowa do koordynacji działań. Wtedy mielibyśmy sprawdzian rzetelności ludzi w niej działających. Może z takiego gremium udałoby się wyłonić kandydata na Prezydenta. O tych wyborach trzeba myśleć już teraz, żeby nie powtórzyć błędów i nie dać powodu do jedynej nic nie znaczącej w układzie  dwupartyjnym bierności.

Przy różnych okazjach widzę, słyszę : zło dominuje, gdy dobro na to pozwala.

Wybory to pewna forma eliminacji. W piłce kopanej drużyna, która  nie pojawia się na meczu godzi się z przegraną. Udział w wyborach to nie jest kolaboracja, lecz przyzwolenie na wygraną przeciwnika. Nie głosujemy na tych co już byli, ale dajemy szansę tym co twierdzą, że spróbują przełamać duopol. Wycofanie się z gry wyborczej to rejterada na rzecz zwycięstwa hipokryzji, złodziejstwa i marnotrawstwa. Walkower nie jest w stylu Polaka.  MYŚLĘ WIĘC DZIAŁAM.

 

 
620 odsłon  średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: walkower, działanie, rejterada, hipokryzja, złodziejstwo.
Re: Walkower? 
Atomek, 2019.10.11 o 21:11
Osobiście wybieram puentę: MYŚLĘ WIĘC MÓWIĘ PRAWDĘ (a z niej i działania) - największą ofiarę wszystkich demonokratycznych "wyborów". Bo chyba o Prawdę, w pierwszej kolejności, nam chodzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Walkower? 
miarka, 2019.10.11 o 21:15
Pani jest za daniem się sprowokować oszustom i manipulantom, a nadto antypolitykom, faszystom i szowinistom, antynarodowcom i antypolakom ze zmową spod okrągłego stolika u cioci Magdalenki, gdzie powstała nadpartia Okrągły Stół, ze zmową co do bezkarnych zbrodni i bezwzglęnym popieraniem się nawzajem "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, z regularnym gwałceniem Konstytucji - tak w czynnych, jak biernych prawach wyborczych... - Zmowy z patokracją międzynarodową szykującą nam najgorszą z możliwych i niemożliwych wersji komunizmu.

Pani się dała sprowokować, a nawet zdemoralizować tym bandytom co w nas uderzają po faszystowsku odgórnie - spiskową i mafijną swoją szajką.

- Ale żeby nazwać swoją uległość ich zbójnickim planom aktywnością?

Podjąć ich niesportowe reguły gry, to jest prawdziwy walkower.
- A przy tym uwiarygadnianie tych którzy na żadne zaufanie nie zasługują oraz tych który oni traktują jako rywali - ich uwiarygadniając...

Pani nie czytała mojej notki w temacie, a tam jest i o dalszych działaniach po bojkocie.

Przed nami 11.11. - Reszta w rękach świadomego, obudzonego Narodu Polskiego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Walkower?
miarka → Jola
Re: Walkower?
Atomek → Jola
Re: Wybaczcie Państwo Historycy
Wican → Ikulalibal
Re: Wybaczcie Państwo Historycy
Ikulalibal → Jola
Re: Chłodnym okiem
Jan Twardowski → Atomek
Re: Chłodnym okiem
GPS → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jan Twardowski
Re: Chłodnym okiem
Jan Twardowski → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Piotr Testowicz
Re: Chłodnym okiem
Piotr Testowicz → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jola
Re: Chłodnym okiem
trybeus → Jola
Re: Chłodnym okiem
trybeus → Jola
więcej…