Dziś a jutroTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi szukaj 
Idee2019.09.26 17:30

Viktor Orban na wloską nutę

   
 
Weekend V.Orbana w Rzymie był świętem prawicowych Włochów. Na propozycję zastosowania repatriacji wobec migrantów sala na stojąco zaśpiewała mu pieśń z 1956 roku.
 

 

 

Viktor Orban na włoską nutę

Viktor Orban nie tylko rozumie komunizm unijny, ale potrafi skontrować jego obłęd w imię obrony interesu własnego państwa i jego obywateli. Jest równie charyzmatyczny jak konsekwentny i intuicyjnie wybiera alianse aprobowane przez wyborców.

Ostatni weekend dla V. Orbana był  wydarzeniem wspólnie spędzonym z przedstawicielami prawicowych organizacji Włoch. Swoje wystąpienie Orban zaczął od przypomnienia  pieśni Avanti ragazzi di Budapest z 1956 roku. Zebrany tłum natychmiast podchwycił melodię wykazując się doskonale zapamiętanym tekstem poparcia Węgrów w okresie powstania. Z szacunkiem wszyscy zgromadzeni powstali jak przy hymnie. Włoska prawica krzepnie i wchodzi w alianse, dzięki którym ma szansę w kolejnych wyborach objąć stery państwa.

Krytykujący Orbana globaliści za niechęć do polityki migracyjnej usłyszeli jego kapitalną ripostę. „Tak jak nie ma zgody na przyjmowanie imigrantów, proponujemy nieograniczoną w ilościach repatriację przybyszów do krajów pochodzenia.”

Orban przypomniał, że grupa Wyszehradzka obejmująca Polskę, Czechy, Słowację i Węgry sprzeciwiły się przyjmowaniu migrantów, ponieważ napływają oni wyłącznie z przyczyn gospodarczych. Przedostając się głównie do krajów rozwiniętych przemysłowo doprowadzają je do napięć, a z czasem stagnacji gospodarczej. Po wtóre, imigranci stanowią ogromny import lewicowego elektoratu. To są zasadnicze powody, by nie akceptować obowiązku przyjmowania narzuconych liczb migrantów. Nie może być zgody na importowanie problemów zza oceanu do Europy.

Jeśli Orban naśladując Żydów dba o tożsamość Węgrów i ich dobrobyt, to chyba nie można mu nic zarzucić. Poza zręczną, dyplomacją z Zachodem - bez zbędnych umizgów, ma dobrych doradców  gospodarczych, którzy wiedzą, że konkurencyjnymi kontaktami gospodarczymi z Rosją może temperować apetyty na wpływy z każdej innej strony. Nie angażuje się też w żadne awantury wojenne. Klasa.

https://www.youtube.com/watch?v=Q5c8KSXThGM

 

 
745 odsłon  średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Avanti ragazzi di Buda, Orban, repatriacja, zjednoczona prawica.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Walkower?
miarka → Jola
Re: Walkower?
Atomek → Jola
Re: Wybaczcie Państwo Historycy
Wican → Ikulalibal
Re: Wybaczcie Państwo Historycy
Ikulalibal → Jola
Re: Chłodnym okiem
Jan Twardowski → Atomek
Re: Chłodnym okiem
GPS → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jan Twardowski
Re: Chłodnym okiem
Jan Twardowski → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Piotr Testowicz
Re: Chłodnym okiem
Piotr Testowicz → Jola
Re: Chłodnym okiem
Atomek → Jola
Re: Chłodnym okiem
trybeus → Jola
Re: Chłodnym okiem
trybeus → Jola
więcej…